Новини методичного об'єднання вчителів початкових класів

27.02.2019

На засіданні методичного об’єднання учителів початкових класів ШСШ №1 початківці розглянули питання:

1. Принцип дитиноцентризму в НУШ.
2. Аналіз та обговорення відкритих уроків, проведених учителями ШСШ №1 під час тижня початкової школи та міського фестивалю інноваційних уроків.
3. Опрацювання інструктивно-методичних матеріалів для здійснення вибору проектів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти. Ознайомлення з фрагментами електронних версій підручників для 2 класу. Вибір проектів підручників за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів.

/Files/images/pochatkova_shkola/mo/1234.jpg /Files/images/pochatkova_shkola/mo/123456.jpg

/Files/images/pochatkova_shkola/mo/12345.jpg

18.02-23.02.2019

Тиждень початкової школи

У початковій ланці пройшов Тиждень початкової школи. Він був насичений різноманітними заходами. Учні показали свої знання та уміння у шкільних предметних олімпіадах, таланти та креативність у творчих заходах, спритність і силу в спортивних змаганнях, ерудицію та кмітливість в пізнавальних конкурсах.

Вчителі початкових класів провели майстер-класи і ділилися власним досвідом з використання інноваційних технологій на уроках, застосування креативного мистецтва у творчій діяльності.

Тиждень початкової школи приніс учням і батькам багато задоволення. Завдяки спільним заходам шкільна родина стала ще дружнішою.

04.12.2018

Відбулося засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів Шосткинської СШ №1 на тему: "Розвиток соціальної компетентності молодших школярів методом ігрової діяльності".

Педагоги Артюх О.М. та Бондаренок О.І. поділилися досвідом роботи з впровадження на уроках української мови та математики електронного освітнього ігрового ресурсу «Розумники» (Smart Kids)», який допомагає через ігрову діяльність створити в учнів ситуацію успіху.

Бабатіна Н.В., учитель 1-го класу, в якому створено інклюзивне освітнє середовище, висвітлила актуальне питання адаптації дітей з особливими потребами в початковій школі, поділилася досвідом у вирішенні проблем під час соціалізації учнів у навчанні.Також були розглянуті питання ведення ділової документації вчителями початківцями (виступила заступник директора з освітнього процесу Чеховей Л.О.) та перевірка навчальних досягнень учнів 3-4 класів і проведення семестрових контрольних робіт з основних предметів (доповідали Васильцова Л.М., Сметана І.В.).

/Files/images/pochatkova_shkola/mo/02.jpg

/Files/images/pochatkova_shkola/mo/01.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 668

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.