Шановні батьки!

Процес виховання дітей складна і відповідальна справа. Тільки на перший погляд здається, що в цьому немає нічого складного. У процесі взаємодії з дітьми кожен з вас стикається з певними труднощами - дитина вередує і відмовляється виконувати вказівки дорослого, він занадто упертий або тривожний, агресивний або сором'язливий ... Зрозуміло, що такі і ще багато подібних проблем викликають занепокоєння дорослих.
Не залишайтеся наодинці зі своїми проблемами!
Практичний психолог Шосткинської спеціалізованої школи № 1 радо прийде Вам на допомогу.
/Files/images/крапивная.jpg Для того, щоб отримати відповіді на хвилюючі Вас питання з проблеми виховання та розвитку дітей Ви можете звернутися на консультацію до шкільного практичного психолога Крапивної Світлани Володимирівни та соціального педагога Кохан Оксани Анатіліївни.
/Files/images/kredo/IMG_5282.jpg Кохан Оксана Анатоліївна - соціальний педагог

Час – дорогоцінний дарунок наданий людині,

щоб стати розумнішою, кращою…довершенішою.

Томас Манн


Багато позитивних вражень та інформації отримали учасники міського семінару «Управління дослідно-експериментальною та проектною діяльністю педагогів». Зібравши скриньку цікавих думок директори шкіл зазначили, що очікування від переглянутих фрагментів уроків, участі у майстер – класі, та феєричного вернісажу «Шкільних талантів» справдилися.

Керівники закладів є майстрами, диригентами своїх педагогічних колективів. Розвиток творчості вчителя залежить від якості внутришкільного управління і досягти результатів в експериментальній та проектній діяльності можливо тоді коли всі учасники навчально – виховного процесу будуть об’єднані однією метою.

Директори шкіл проговорили, що досвід отриманий у Шосткинській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 будуть використовувати в своїй подальшій роботі.

/Files/images/DSC_0073.JPG /Files/images/DSC_0075.JPG

У школі з 25 листопада по 10 грудня проходить акція «16 днів проти насильства!»

Мета - акції привернути увагу громадськості до проблеми насильства в сім’ї щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, рівних прав чоловіків та жінок, а також збільшити розуміння та обізнаність про проблему насильства та шляхи їх вирішення.

Соціально-психологічною службою, в рамках цієї акції, було проведено:

- диспут-конкурс «Ми змінимо світ. Насильству –Ні!» для вчителів школи

/Files/images/16_lysd/IMG_5881.JPG /Files/images/16_lysd/IMG_5925.JPG

- година спілкування 8 клас «Я прийшов в цей світ щоб мене любили»

/Files/images/16_lysd/PIC_6450.JPG /Files/images/16_lysd/PIC_6469.JPG

- година спілкування 4 клас «Забудемо образи»

/Files/images/16_lysd/IMG_5928.JPG /Files/images/16_lysd/IMG_5946.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1397

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.