Повернутися до звичайного режиму

Інструктивно-методичні рекомендації щодо проведення моніторингового дослідження

Інструктивно-методичні рекомендації щодо проведення моніторингового дослідження

Моніторингове дослідження проводиться з метою вивчення стану створення сучасного навчального середовища у загальноосвітніх навчальних закладах, впровадження в навчально-виховний процес інформаційно-комунікаційних технологій у період з 20 січня до 27 січня 2014 року.

Для ефективної організації та проведення моніторингу необхідно визначити відповідальну особу – шкільного координатора, на якого покладено організацію дослідження: забезпечення виконання технологічного процесу, дотримання запланованої вибірки та проведення анкетування респондентів.

Відповідальному за проведення дослідження необхідно дотримуватися таких правил:

1. Моніторингове дослідження здійснюється методом онлайн-анкетування директорів (заступників) загальноосвітніх навчальних закладів та учителів-предметників.

2. Шкільному координатору не потрібно опрацьовувати та узагальнювати результати дослідження. На координаторів покладена функція консультування респондентів щодо проведення опитування.

3. Правила організації та проведення анкетування:

- обов’язкова умова для участі школи у моніторингу – підключення до мережі Інтернет;

- до анкетування залучаються наступні групи респондентів: директори (заступники) загальноосвітніх навчальних закладів та учителі біології, хімії, основ здоров’я, музичного мистецтва, української мови та літератури, іноземної мови та художньої культури;

- дослідження проводиться в онлайн-режимі. Кожному респонденту потрібно пройти за посиланням, заповнивши анкету № 1 для опитування директорів (заступників)

https://docs.google.com/forms/d/1frmNhA6Mjl4uJ2SAHUoadXs7dKxttBlUEJlTGsC3Omc/edit#

або анкету № 2 для опитування учителів-предметників загальноосвітніх навчальних закладів

https://docs.google.com/forms/d/1KjTq7acjzJsvbzkYo4FoPjM5VXwMEFi1v9wotudV8KI/viewform

- на кожне запитання анкети необхідно дати відповідь, інакше опитування не буде завершеним, також не можна переривати процес заповнення тесту, оскільки попередні відповіді анкети будуть втрачені;

- опитування є анонімним, результати опитування будуть використані тільки в узагальненому вигляді.

Порядок дій щодо переходу за посиланням:

1. скопіювати посилання та внести до адресної строки у браузері;

2. клацнути кнопкою миші +кнопка Ctrlна посиланні;

3. клацнути правою кнопкою миші та обрати дію «открыть гиперссылку».

В анкеті представлені декілька типів запитань: відкрите запитання – вказати власну відповідь; закрите запитання – обрати варіант або декілька варіантів відповідей серед запропонованих; змішане запитання – крім вибору із запропонованих варіантів можна вказати власний. При введенні власного варіанту відповіді необхідно обов’язково поставити позначку біля поля Інше; Якщо біля тверджень стоять позначки «Ο», то серед запропонованих відповідей можна обрати тільки один варіант, якщо « FORMCHECKBOX FFFFFFFF6500000014000A001F04400430043F043E044004350446044C043100000000000000000000000000000000000000000000000000 » можна обирати кілька варіантів відповідей.

Після завершення анкетування необхідно натиснути кнопку «надіслати» та дочекатись повідомлення, що відповіді було записано.

5. Шкільні координатори моніторингового дослідження готують інформаційний лист про проведення дослідження в навчальному закладі. У ньому потрібно вказати навчальний заклад, у якому проводилося дослідження, кількість опитаних респондентів та труднощі (об’єктивного чи суб’єктивного характеру), які спіткали під час підготовки та проведення цього моніторингу (якщо такі факти мали місце) тощо.

6. Після закінчення моніторингового дослідження координаторам необхідно надіслати інформаційний лист щодо його проведення методичного кабінету управління освіти до 28.01.2014.

Кiлькiсть переглядiв: 396

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.