
1 лютого на базі ШСШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар вчителів географії за темою: « Комплексний підхід до вивчення географічного середовища та його практичного значення для життя і діяльності людини й суспільства». Основний напрямок семінару - використання у педагогічній діяльності наскрізних ліній :
1) екологічна небезпека і стабільний розвиток ;
2) збереження здоров’я ;
3) громадянська відповідальність;
4) підприємництво і фінансова грамотність.
В ході семінару був проведений відкритий урок за темою: « Тваринний світ України», який провела учитель-методист, Заслужений учитель України, Шульга Н.М. Старший вчитель ШЗШ № 5 Золотарьова Н.О. провела майстер - клас , на якому продемонструвала виконання практичної роботи з використанням інноваційних методів. Виступила з презентацією з досвіду роботи по формуванню інформаційних компетентностей школярів учитель – методист ШСШ №1 Касабуцька Г.В. Презентувала свій досвід роботи з обдарованими учнями вчитель І категорії ШСШ І-ІІІ ступенів №1 Костяна Н.В.
Підведення підсумків семінару відбулося за круглим столом. В обговоренні взяли участь вчитель - методист методкабінету Управління освіти Чухно З.І. , директор ШСШ І-ІІІ ступенів Кобилякова А.Г. та вчителі географії шкіл міста.
Методичні рекомендації 2017-2018 навчальний рік
Лист МОН України від 09.08.2017 р. № 1/9-436 "Щодо викладаннянавчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році"
Оновлені програми для початкової школи, поради вчителям, додаткові навчальні матеріалиМІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ТА ПРОЕКТ EDERA ЗА СПРИЯННЯ МФ «ВІДРОДЖЕННЯ»
Оновлення програм для базової загальної середньої освітиМІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ТА ПРОЕКТ EDERA ЗА СПРИЯННЯ МФ «ВІДРОДЖЕННЯ»
Наказ про закінчення учнями 11-х класів Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1
Майстер-клас для керівників та вчителів опорних шкіл області
15 лютого на базі Шосткинської спеціалізованої школи №1 пройшов майстер- клас для керівників, вчителів опорних шкіл Сумської області, на якому директор школа Кобилякова А.Г. презентувала інноваційне середовище навчального закладу у форматі концепції "Нова українська школа", педагоги школи поділились своїм досвідом роботи в сучасному інформаційному просторі.
Обласний семінар «Інноваційне середовище навчального
закладу у форматі Концепції «Нова школа»
29 листопада школа гостинно зустрічала учасників обласного семінару«Інноваційне середовище навчального закладу у форматі Концепції «Нова школа»
Директор школи Кобилякова А.Г. представила інноваційний портрет школи, заступник директора з НВР Головатюк С.М. ознайомила гостей з експериментальною та дослідницькою діяльністю педагогів школи. Вчитель інформатики Слуцька І. А разом з учнями 5-Б класу презентувала роботу ІТ-класу за проектом «Розумний будинок». Також учасники семінару відвідали тренінг за міжнародною програмою SPАRE ENERGY HAB , який провела вчитель хімії Крутова-Оникієнко О.О. Заступник директора з ВР Небилиця С.М. разом з членами шкільного парламенту розкрили напрямки роботи з превентивного виховання.
Всеукраїнський науково-практичний семінар
4 жовтня на базі Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 проходив Всеукраїнський семінар "Хмарні сервіси у загальноосвітньому закладі як чинник розвитку змішаного навчання". Мета семінару: обмін досвідом і подальше впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітніх навчальних закладах України.
Вчителі школи - учасники проекту (Слуцька І.А., Дяченко Р.І., Крутова-Оникієнко О.О., Басова І.М., Голуб С.В., Андрущенко І.А., Пилипенко Н.М.) представили свої творчі наробки та поділилися досвідом впровадження хмарних технологій у навчально-виховний процес.
http://shostka-osvita.edukit.sumy.ua/news/id/173#.V_XoQgrhjas.facebook
Список літератури, яка рекомендована для читання під час літніх канікул (5 клас)
1. Казки: «Мудра дівчина», «Летючий корабель»;
2. І.Франко «Фарбований лис»;
3. Корольов - Старий «Хуха - Маховинка»;
4. Г.Малик «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії»;
5. О.Олесь «Микита Кожум’яка»;
6. Зірка Мензатюк «Таємниця козацької шаблі»;
7. Є.Гицало «Лось»;
8. Гр. Тютюнник «Дивак»;
9. М.Вінграновський «Сіроманець».
Вірші, які треба вивчити напам’ять:
1. Т.Шевченко «За сонцем хмаронька пливе»;
2. Т.Шевченко «Садок вишневий коло хати»;
3. Тичина «Гаї шумлять».
Вчителі школи діляться своїм досвідом
15 грудня, в рамках роботи міської проблемної групи вчителів математики, був проведений відкритий урок з геометрії в 7-В класі за темою: "Сума кутів трикутника", під час якого вчитель математики Кузьменко Т.В. поділилась своїм досвідом роботи з формування математичної компетентності при вивченні навчальних тем у 7 класі відповідно до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.
Співпраця з ШІ Сум Ду
13-й рік поспіль Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 плідно співпрацює з Шосткинським інститутом Сумського державного університету.
Учні профільних класів, класів з поглибленим вивченням предметів відвідують курси за вибором з української мови та літератури, математики, виконують лабораторні роботи з хімії. Це дає змогу поглибити знання , старшокласники позиціонують себе як майбутні студенти, отримують уявлення про світ інженерних професій, роблять крок у доросле життя.
З метою кращої підготовки до виконання науково-дослідницьких робіт влітку 2015 року учні школи, які є учасниками МАН, поглиблювали свої знання у науковому таборі, якій працював на базі ШІ Сум ДУ. Учні із задоволення відвідували заняття, бо проводили їх науковці, які практичним спрямуванням роботи прищеплюють інтерес до наукових досліджень .
Подальша співпраця дасть можливість учням краще підготуватися до складання зовнішнього незалежного оцінювання та підвищити свій освітній рівень.
Заступник директора з навчально – виховної роботи С.А.Залозна
Коментарi